Galinio vaizdo kameros

Galinio vaizdo kamera užtikrina ir patogumą, ir saugumą. Naudojantis šiais įrenginiais ne tik gerokai paprasčiau parkuotis, tačiau ir stebėti įrenginių atliekamas funkcijas, situaciją už transporto priemonės. Dėl galinio vaizdo kamerų funkcionalumo jos yra montuojamos įvairios paskirties mašinose (ir lengvosiose, ir sunkiasvorėse), žemės ūkio technikoje ir kt. Siūlomas gausus asortimentas aukštos kokybės įrenginių, kuriuos lengva montuoti ir naudoti.

Galinio vaizdo kameros paskirtis

Galinio vaizdo kamera yra toks įrenginys, kuris fiksuoja ir perduoda transporto priemonės valdytojui tai, kas vyksta už jos. Tokiu būdu lengvojo automobilio, sunkvežimio ar žemės ūkio technikos valdymas tampa kur kas paprastesnis ir patogesnis, kadangi vairuotojui netenka taip intensyviai dairytis. Be to, ir saugesnis, kadangi nuolatinis patogus situacijos aplink transporto priemonę stebėjimas sumažina eismo įvykio riziką. Galinio vaizdo kameros ypač naudingos tais atvejais, kai tenka parkuotis sudėtingomis sąlygomis ar manevruoti ankštose vietose, pasikeitus automobilio gabaritams ir dar nespėjus prie jų priprasti, pastatyti krovininę transporto priemonę tam tikru atstumu nuo kitų objektų, stebėti, kaip papildomi įrenginiai atlieka darbus ir pan. Šie prietaisai naudingi įvairiose situacijose, todėl jas renkasi tiek įprastais maršrutais keliaujantieji, tiek specifinėse (žemės ūkio, tolimųjų reisų) srityse dirbantieji. 

Galinio vaizdo kameros veikimas

Galinio vaizdo kameros veikia įprastu parkavimosi įrenginiams principu. Jos yra tvirtinamos užpakalinėje automobilio dalyje ir užfiksuotus vaizdus perduoda į jo salone esantį ekraną. Vaizdo kokybę ir raišką lemia tiek galinio vaizdo kameros, tiek ir turimo monitoriaus ypatybės.  Šios kameros vaizdus siųsti gali dviem būdais: laidiniu arba belaidžiu. Viskas priklauso nuo pasirinkto įrenginio galimybių.

Galinio vaizdo kamerų rūšys

Prietaisai, kurie fiksuoja ir perduoda vaizdus iš už transporto priemonės gali būti kelių rūšių. Paprastai šios kameros skiriamos pagal: montavimo principą, apšvietimo galimybes ir kitas ypatybes.

  1. Montavimas. Galinio vaizdo kameros gali būti montuojamos ar tvirtinamos užpakalinėje transporto priemonės dalyje arba integruojamos į valstybinio numerio rėmelius. Paprastai yra galimybė reguliuoti kameros aukštį bei filmavimo kampą. 
  2. Apšvietimo galimybės. Galima rinktis galinio vaizdo kameras su apšvietimo funkcija. Tai įrenginiai, kuriuose yra integruotos apšvietimo lemputės (LED). Pastarosios suteikia galimybę matyti daug aiškesnį vaizdą tamsiuoju paros metu net kelių metrų atstumu. LED lempučių skaičius priklauso nuo pasirinkto prietaiso.
  3. Kita. Galinio vaizdo kameros gali būti ir su papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, integruota parkavimo sistema. Tokiu atveju vairuotojas ne tik mato vaizdą už transporto priemonės, tačiau yra ir perspėjimas garsiniu signalu apie kliūtis, prie kurių artėjama. 

Galinio vaizdo kameros yra neatsiejama šiuolaikinio, intensyvaus eismo dalis, todėl mūsų parduotuvėje rasite platų įvairių prietaisų pasirinkimą, kad pagal individualius poreikius galėtumėte susikurti maksimaliai saugias vairavimo sąlygas ir komfortą valdyti bet kokią transporto priemonę.

Meniu

Nustatymai