Kyla klausimų?
info@parkavimosistema.lt
Tel. nr.: +37069333351

Kaip išsirinkti parkavimo sistemą

Pasirinkimas toks didelis, kad nebežinote, ko Jums iš tiesų reikia? Šis straipsnis yra skirtas tam, kad padėtume Jums suprasti parkavimo sistemų skirtumus ir panašumus. Parkavimo sistema yra vienareikšmiškai reikalinga Jūsų saugumui ir komfortui vairuojant, tad mes pasirūpinome Jums pasiūlyti tik pačią kokybiškiausią produkciją, kuri palengvins Jūsų kasdienes keliones. Žemiau pateikiami patarimai, pagal ką rinktis parkavimo sistemą.

Šiuo metu visose transporto priemonėse populiariausios – parkavimo sistemos su galinio vaizdo kamera. Vairuotojas per LCD monitorių gali matyti vaizdinį atstumą iki kliūties, o parkavimą palengvina parkavimo linijos ekrane. Šios parkavimo sistemos labai plačiai naudojamos sunkvežimiuose, autobusuose ir lengvuosiuose automobiliuose. Taip pat jos sparčiai populiarėja ir žemės ūkio technikoje: vis dažniau naudojamos traktoriuose, kombainuose ir kitur.

Dažniausias pasirinkimas lengviesiems automobiliams – parktronikai arba parkavimo sistemos su kamera. Turite nuspręsti, koks monitorius Jums reikalingas. Toliau pateikiami patarimai renkantis parkavimo sistemą.

Tinkamo monitoriaus paieška: jei reikia mažo dydžio, tada renkamasi su 4.3 colio monitoriumi. Tačiau, jei leidžia galimybės, mes parkavimo sistemoms patariame naudoti 5 colio įstrižainės monitorių. 7 colio monitorius naudojamas lengvajame automobilyje, jei jam yra pakankamai vietos.

Tinkamos kameros paieška: parkavimo sistemoms dažniausiai renkamasi su LED apšvietimo arba be LED apšvietimo. Jei Jūsų automobilyje šviečia atbulinės eigos lempos, tai tikrai nėra būtina rinktis su LED, nes Jums viskas ir taip aiškiai matysis.

Laidinė ar belaidė parkavimo sistema? Pirkėjai renkasi įvairiai, tačiau belaidės parkavimo sistemos neturi laido nuo monitoriaus iki kameros ir tai žymiai supaprastina montavimą. Yra bijoma, jog su belaide sistema ryšys trūkinės, tačiau tai tik itin pavieniai atvejai, kai vairuotojas važiuoja labai dideliu greičiu arba patenka į zoną, kurioje yra daug panašaus dažnio pašalinių signalų. Ir laidinės, ir belaidės sistemos yra pritaikytos patogiam ir efektyviam naudojimui.

Sunkvežimiuose ir kitame sunkiajame transporte dažniausiai yra renkamasi 7 colio arba netgi 9 colio monitorius. Kitas svarbus faktorius – įtampa – reikia įvertinti, ar užtenka 12V, ar reikia 12-24V. Šiame transporte taip pat galima naudoti ir belaides sistemas. Svarbu yra tai, jog reikia atkreipti dėmesį į atstumą: jei jis gana didelis ir siekia apie 20 metrų, tai gali turėti įtakos vaizdo perdavimo kokybei. Svarbu žinoti, kiek kamerų naudosite transporte. Yra parkavimo sistemų, per kurias vienu metu galima matyti kelių kamerų vaizdą. Yra sunkiojo transporto monitorių, kurie gali įrašinėti kameros vaizdą – tai taip pat faktorius renkantis sistemą.

 

PARKAVIMO ĮRANGOS SKIRTUMAI

Platus parkavimo sistemų pasirinkimas suteikia Jums galimybę pasirinkti parkavimo sistemos komplektaciją arba įsigyti atskiras detales (monitorių, kamerą, parktronikus) pagal asmeninius poreikius. Parkavimo daviklius galite pasirinkti pagal savo automobilio markę ir modelį, o kameras įtaisyti net bamperyje, veidrodėliuose ar kitur, kad vaizdą matytumėte iš visų pusių. Žemiau pateikiami trumpi kiekvienos parkavimo įrangos apibūdinimai, kurie gali padėti nuspręsti, kas šiuo metu Jums yra reikalingiausia.

Laidinė parkavimo sistema

Laidinė parkavimo sistema yra su kamera ir monitoriumi – ji tinkama automobiliams ir sunkvežimiams, lengvai montuojama. Su šia parkavimo įranga saugiai priparkuosite automobilį tam nepalankiomis sąlygomis, nes monitoriuje matysite vaizdą iš galinės kameros ir parkavimo linijas.

Rinktis iš laidinių parkavimo sistemų katalogo >>

Belaidė parkavimo sistema

Belaidė parkavimo sistema yra su kamera ir monitoriumi – ji tinkama automobiliams sunkvežimiams, autobusams, žemės ūkio technikai ir dar kitur. Privalumas – nereikia galvoti apie laido vedimą nuo kameros iki monitoriaus, nes vietoje laido yra antenos. Vaizdas taip pat pateikiamas su parkavimo linijomis.

Rinktis iš belaidžių parkavimo sistemų katalogo >>

Galinio vaizdo kamera

Galinio vaizdo kamera yra parduodama be monitoriaus. Tai patogus apsipirkimo būdas tiems, kurie nori sukurti savo parkavimo įrangos komplektacijas. Tinkamos ir lengvosiose, ir sunkiasvorėse mašinose. Pasiūloje – ir galinio vaizdo kamera su WiFi ryšiu, kuri vaizdą perteikia tiesiai į Jūsų išmanųjį telefoną.

Rinktis iš galinio vaizdo kamerų katalogo >>

Priekinio vaizdo kamera

Priekinio vaizdo kamera yra tinkama naudojimui visoje technikoje. Ji pagerina priekinio ar šoninio vaizdo matomumą. Montuojama bamperyje, veidrodėliuose ar kitur. Šioms kameroms nėra reikalingos parkavimo linijos.

Rinktis iš priekinio vaizdo kamerų katalogo >>

LCD monitorius automobiliams

LCD monitorius automobiliui yra rekomenduojamas visoms mašinoms. Vaizdas gali būti perteikiamas ir vidiniame automobilio veidrodėlyje. Susikurkite savo parkavimo sistemos įrangą.

Rinktis iš LCD monitorių automobiliams katalogo >>

Vaizdo kameros žemės ūkio technikai

Vaizdo kameros žemės ūkio technikoje yra reikalingos ne tik dėl patogesnio įrangos naudojimo, bet ir dėl saugumo vairuojant – su vaizdo kameromis matysite vaizdą iš visų pusių.

Rinktis iš vaizdo kamerų žemės ūkio technikai katalogo >>

Parktronikai

Parktronikai – parkavimo sensoriai – su 4, 8 jutikliais, skirtingų spalvų (juoda/balta/sidabrinė).

Rinktis iš parktronikų katalogo >>

Parkavimo davikliai

Parkavimo davikliai skirtingoms automobilių markėms: AUDI, BMW, CITROEN, MAZDA, PEUGEOT, SKODA, TOYOTA, VOLVO, VOLKSWAGEN. Šie davikliai skirti vairavimo patirties pagerinimui.

Rinktis iš parkavimo daviklių katalogo >>

Vaizdo registratoriai

Vaizdo registratorius yra skirtas užfiksuoti netikėtas situacijas kelyje. Įrašai gali būti panaudoti kaip įrodymai konfliktinėse situacijose. Pasiūloje yra ir dviejų kamerų vaizdo registratorių, ir su WiFi – išsirinkite Jums patogiausią variantą.

Rinktis iš vaizdo registratorių katalogo >>

 

Reikalingi patarimai renkantis parkavimo sistemą?

Kreipkitės numeriu: +37069333351

arba el. paštu: info@parkavimosistema.lt