Kyla klausimų?
info@parkavimosistema.lt
Tel. nr.: +37069333351

Vaizdo registratoriai

Eismo intensyvumui gatvėse tik didėjant, daugėja ir avarijų, kitų eismo įvykių, pažeidėjų, chuliganiškai vairuojančių eismo dalyvių, todėl vaizdo registratorius tampa būtinybe, jei kelyje norima jaustis saugiai. Juo užfiksuoti vaizdai gali padėti išspręsti daugybę problemų ir nesusipratimų, nustatyti tikruosius kaltininkus ir įvykio aplinkybes, identifikuoti ir surasti pažeidėjus. Kokybiški, aiškūs vaizdo registratoriaus įrašai tampa svariu įrodymu bet kurioje konfliktinėje situacijoje, todėl itin svarbu jo raiška, filmavimo kampas, judesio aptikimo funkcija, atsparumas. Tik patikimų gamintojų vaizdo registratoriai pasižymi visomis šiomis savybėmis.

Vaizdo registratorius HK
Ribotas specialus pasiūlymas

Vaizdo registratorius HK

37,00 EUR 50,00 EUR -13,00 EUR
Vaizdo registratorius įrašinėja priekio automobilio vaizdą todėl atsitikus eismo įvykiui visada turėsite svarbius įrodymus. Patogus naudojimas.

Vaizdo registratorius BONROAD

45,00 EUR
Tai puikus vaizdo registratoriaus naudoti kasdien,  puikiai atlieka savo funkcija. Šis DVR nėra apkrautas papildomomis funkcijomis. Jo pagrindine paskirtis įrašinėti vaizdą, taip pat galima jį panaudoti kaip fotoaparatą.
Vaizdo registratorius HK-A1
Ribotas specialus pasiūlymas

Vaizdo registratorius HK-A1

48,00 EUR 62,00 EUR -14,00 EUR
Vaizdo registratorius HK-A1 veikia stabiliai ir patikimai, tai puikus prietaisas intensyviam naudojimui. Registratoriumi naudotis paprasta, jo mygtukai išdėstyti patogiuose vietose. Meniu itin paprastas ir...

Vaizdo registratorius MINI

55,00 EUR
Vaizdo registratorius MINI tai kompaktiškas ir mažo dydžio įrenginys. Šio DVR valdymas paprastas ir aiškus. Yra daug papildomų funkcijų, puikiai veikia judesio aptikimo režimas. Puikiai pasirinkimas jei ieškoma mažo...
Vaizdo registratorius PREMIUM
Ribotas specialus pasiūlymas

Vaizdo registratorius PREMIUM

59,00 EUR 78,00 EUR -19,00 EUR
Šis vaizdo registratorius  montuojamas ant priekinio automobilio stiklo. Video registratorius įrašo vaizdą ir garsą į atminties kortelę. Aukšta FULL HD vaizdo kokybė.
Vaizdo registratorius ALWINER
Ribotas specialus pasiūlymas

Vaizdo registratorius ALWINER

75,00 EUR 99,00 EUR -24,00 EUR
Vaizdo registratorius ALWINER išsiskiria aukšta surinkimo kokybe.  Jo korpusas dalinai metalizuotas, tvirtas ir atrodantis gan solidžiai. Taip pat jis kokybiškai  ir gan stipriai atrodo iš vidaus, jame integruota daug...

Vaizdo registratorius LUKY

78,00 EUR
Puikaus dizaino vaizdo registratorius su daug funkcijų.  Įrenginio kamerą galima pasukti norimu kampu. Tai ypač patogu esant poreikiui galite filmuoti automobilio saloną.
Vaizdo registratorius su IR naktiniu matymu
Ribotas specialus pasiūlymas
Sold out

Vaizdo registratorius su IR naktiniu matymu

79,00 EUR 95,00 EUR -16,00 EUR
Vaizdo registratorius turi IR LED kurie padės tamsoje aiškiai matyti objektus. Šie IR LED  nepastebimi, todėl puikiai tinka naudoti saugos režimu paliekant automobilį aikštelėje. Registratorius užfiksuos jei kas...
Vaizdo registratorius WIFI ZOMEI
Ribotas specialus pasiūlymas

Vaizdo registratorius WIFI ZOMEI

79,00 EUR 105,00 EUR -26,00 EUR
Vaizdo registratorius ZOMEI turi integruota viena aukščiausių kokybės vaizdo sensorių, kuris užtikrina geriausia vaizdo raiška tiek diena tiek naktį. Kam svarbu vaizdo kokybė tai  šis prietaisas būtent Jums.

Vaizdo registratorius DYNAMIC

84,00 EUR
Vaizdo registratorius DYNAMIC turi tvirtą tvirtinimą prie stiklo laikiklio. Registratorius prie laikiklio tvirtinasi srieginiu sujungimu tai leidžia lengviau nusiimti jį. Tai įrenginys pagamintas iš kokybišku medžiagų...

Vaizdo registratorius LYSINE

88,00 EUR
Vaizdo registratorius LYSINE turi IR naktinį matymo, kurio LED yra juodi nematomi akimis. Naktinį matymą galite išjungti ar įjungti pagal poreikį.  Tai FULL HD vaizdo kokybės registratorius su tvirtu korpusu.

Vaizdo registratorius AMBARELLA

140,00 EUR
Šis geriausias vaizdo registratorius dvr palaiko pačia aukščiausia vaizdo kokybe SUPER HD 1296P. Įvairios funkcijos: integruotas GPS imtuvas, judesio aptikimas, garso įrašymas.

Registratorius registratoriui nelygus

Kad kelyje tikrai galėtumėte jaustis saugiai, svarbu ne tik pats registratorius, tačiau ir jo kokybė. Pirmiausia įvertinti reikėtų raiškos, vaizdo filmavimo kampo, G-jutiklio ir judesio aptikimo funkcijos galimybes. Registratoriumi užfiksuotas vaizdas turi būti aiškus, suprantamas, visapusis. Turi būti gerai matomi aplink esantys automobiliai, jų valstybinis numeris, vietos, pastatai, ženklai ir užrašai. Jei filmuota medžiaga yra nekokybiška, sunku įžiūrėti raides ar iškraipytos spalvos, nėra matoma, kas vyko greta įvykio, vargu, ar tai galės tapti svariu įrodymu ir ar investicija bus prasminga. 

Be abejonės, registratorius turi būti lengvai tvirtinamas, tačiau tvirtai laikytis, kad jo naudojimas nekeltų rūpesčių: nebūtų sunku uždėti, bet ir nekristų važiuojant bet kokia danga. Taip pat rekomenduojama atkreipti dėmesį ir į papildomas prietaiso funkcijas. Štai, pavyzdžiui, jei naudojamas toks vaizdo registratorius, kuris palaiko dvi filmavimo kameras – užtikrinamas maksimalus stebėjimas, nes tuo pačiu metu vaizdas yra įrašomas iš dviejų skirtingų pusių. 

Asmeninis saugumas ir socialinė atsakomybė

Vaizdo registratorius, pirmiausia, veikia kaip asmeninio saugumo priemonė. Eismo įvykio atveju juo nufilmuoti vaizdai tampa priemone teisingai išspręsti ginčus ir įrodyti kaltę. Ne mažiau svarbūs ir tie atvejai, kai transporto priemonė būna apgadinta dėl aplinkos veiksnių, prastos kelio kokybės, duobių. Vagystės metu – čia itin svarbu judesio aptikimo funkcijos kokybė – užfiksuojamos visos aplinkybės ir net patys nusikaltėliai (ir tais atvejais, kai plėšiamas ne Jūsų automobilis). Taip pat naudingi gali būti  ir pakelėje užfiksuoti vaizdai – pėsčiųjų elgesys, užpuolimai, kitų automobilių susidūrimai ar kiti panašūs įvykiai. Tam tikra prasme vaizdo registratorius gali atlikti ir darbo kontrolės funkcijas – peržiūrėjus įrašus aiškiai matoma, kurią dieną, kuriuo tiksliai laiku, kurioje vietoje buvo transporto priemonės valdytojas.

Be to, sąmoningoje visuomenėje vis dažniau jaučiama socialinė atsakomybė dėl visų eismo dalyvių, todėl jei pavyksta registratoriumi užfiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidėjus (nepaisančius šviesoforo signalų, kelio ženklų ar stovėjimo taisyklių, vairavimo stiliumi keliančius pavojų kitiems eismo dalyviams, pėstiesiems, viršijančius greitį ir kitais būdais nesilaikančius saugumo kelyje) neretai ši medžiaga pasiekia teisėsaugą. Tokia vairuotojų pagalba mažinti pavojų keliuose yra gana svari.