Kyla klausimų?
info@parkavimosistema.lt
Tel. nr.: +37069333351

Parktronikai

Parktronikai skirti palengvinti transporto priemonės valdymą ir užtikrinti maksimalų saugumą bei patogumą parkuojantis. Nuo šių įrenginių kokybės tiesiogiai priklauso jų funkcionalumas ir patikimumas, todėl siūlomas prekes atidžiai atrenkame tik iš patikrintų tiekėjų. Platus įvairių parktronikų asortimentas – tai garantas, kad kiekvienas čia ras jo poreikius atitinkančius sprendimus. Siūlomi įrenginiai yra universalūs, todėl be jokių sunkumų gali būti pritaikytas bet kokiame automobilyje.

Belaidė atstumu jutiklių sistema
Ribotas specialus pasiūlymas

Belaidė atstumu jutiklių sistema

58,00 EUR 70,00 EUR -12,00 EUR
Belaidė atstumo jutiklių sistema turi 4 sensorius kurie matuoja atstumą iki kliūties. Ši sistema veikia per bevielį ryši nereikia papildomai salone montuoti laido iki indikacinio ekranėlio. Tai yra didelis privalumas...

Parktronikų rūšys

Parktronikai yra universalūs įrenginiai, todėl kiekvieną, iš siūlomo prekių asortimento, galima pritaikyti skirtinguose automobiliuose. Taip siekiame neapriboti kliento laisvės rinktis įrenginius pagal transporto priemonę, paliekame visas galimybes įsigyti labiausiai patinkantį prietaisą, rinktis pagal funkcijas, rūšį ir kitus parametrus.

Galima rinktis iš dviejų rūšių parktronikų: be LCD ekranėlio arba su juo. Pirmuoju atveju apie artėjimą prie kliūties vairuotojui pranešama garsiniu signalu (paprastai tai pypsėjimas, kuris proporcingai vis dažnėja mažėjant atstumui tarp transporto priemonės ir kliūties). Antruoju atveju prisideda ir papildoma – vaizdinė – funkcija. Greta tuo pačiu principu veikiančio garsinio signalo, automobilio salone esančiame LCD ekrane vairuotojas gali matyti ir vaizdinę informaciją. Tokiu būdu dar aiškiau įsivaizduoti situaciją ir realų atstumą iki kliūties.

Parktronikų funkcijos

Pagrindinė parktronikų funkcija – kuo tiksliau pranešti vairuotojui apie kliūtį, prie kurios artėjama. Ši funkcija ypač naudinga tais atvejais, kai transporto priemonė juda atbuline eiga ir matomumas yra gerokai apribotas. Parktronikai nepaprastai praverčia, kai automobilį tenka statyti ankštose vietose ar nepažįstamose teritorijose, kur kliūtis yra labai arti arba gali būti nepastebima. Įspėjimas garsiniu signalu priverčia vairuotoją budriai stebėti aplinką, suteikia galimybę daug patogiau prisiparkuoti ir išvengti žalos: neapgadinti nei savo, nei kitų vairuotojų turto. Renkantis parktronikus labai svarbu pasidomėti, ar juos tikrai galima laikyti patikimais. Priešingu atveju gali pasitaikyti netikslumų ir nemalonumų vis tiek nepavyks išvengti. Mūsų siūlomi parktronikai ir kitos automobilinės sistemos yra kruopščiai atrinktos ir patikrintos, todėl galime patikinti, kad funkcionuoja tiksliai ir kokybiškai. Be to, visų jų komplektuose rasite reikiamą įrangą, kad prietaisas veiktų, todėl daugiau niekuo nereikės rūpintis.

Parktronikų ypatybės ir nauda

Universalūs parktronikai puikiai tinka bet kurio modelio automobilyje, o tai reiškia, kad net pakeitę transporto priemonę neturėsite rūpintis nauja įrangą – tiesiog perkelsite jau turimą. Tai taip pat didelis privalumas ir tais atvejais, kai šeimoje yra daugiau nei vienas automobilis – tuomet tuo pačiu parktroniku šeimos nariai gali naudotis pagal poreikį. Nors, atsižvelgiant į komfortą ir saugumą, rekomenduojama šiais įrenginiais pasirūpinti kiekviename automobilyje. Jų nauda – neginčijama. Įspėjimas apie kliūtis supaprastina prisiparkavimą – nereikia lipti iš automobilio kaskart pavažiavus 10 centimetrų, tiksliai žinoma ar net matoma (jei pasirinktas variantas su LCD ekranėliu) kiek liko iki kliūties, todėl manevruoti paprasčiau, o ypač jauniems vairuotojams ar pakeitus automobilį ir dar nespėjus priprasti prie jo gabaritų.